DSC04866a-1 (1)
Daniela

Slepčíková

O mně

Jmenuji se Daniela Slepčíková, rozená Kutílková, narodila jsem se v Pardubicích. Už od mala mne přitahoval svět kosmetiky pečující i dekorativní. Ráda jsem kreslila, dokonce i babičce na fasádu jejího domu. Přesto jsem studovala školu s ekonomickým zaměřením. Mám dvě krásné dcery, Natálii a Kamilu.

V roce 2004 jsem se na konci mateřské dovolené rozhodla splnit svůj sen a stala jsem se kosmetičkou. Po ukončení rekvalifikačního kurzu jsem pracovala dva roky v salónu paní Ivety Kopřivové. Poté jsem šla na dvouletou mateřskou dovolenou. Po jejím ukončení jsem se více zaměřila na líčení. Absolvovala jsem několik různých kurzů v Surface-škole líčení v Praze. Zde jsem dostala příležitost podílet se na různých videoklipech, natáčeních na Barrandově, módních přehlídkách, foceních a sbírala jsem tak cenné zkušenosti. Dlouhodobě jsem spolupracovala s českým módním časopisem Fashion Club líčila a česala známé osobnosti. Po dobu tří ročníků jsem byla vizážistkou projektu Dominiky Mesarošové ,,Poleť s Dominikou k moři.“ Dvakrát v Egyptě a jednou v Tunisku. Podílela jsem se na foto booku tří výherkyň.

Po náročném dojíždění do Prahy jsem se více zaměřila na svou klientelu v Pardubicích. Spolupracuji s fotografy a fotografkami a líčím a češu také pro atelierové focení. Dále se věnuji také svatebnímu líčení a účesu.

V době pandemie vyšlo mé líčení na titulních stránkách zahraničních módních magazínů Moevir a Like a lion.

V současné době kromě vizážistické a kosmetické praxe, spolupracuji s firmou Italy Style Linea jako kosmetická technoložka – školitelka pro kosmetičky se zaměřením především na kosmetické masáže.
Těším se na Vás.