Služby

Vaši krásu posílím delikátně vybranými detaily.

EYE PATCH

Péče o pleť

Kosmetické ošetření
pro všechny typy pleti
(60-120minut)

Péče o řasy a obočí​

Laminace řas (90 minut)
Formování obočí (20 minut)
Barvení obočí a řas(15 minut)

Přístrojová péče

PDT lampa
Radiofrekvence
Ultrazvuková špachtle

LOTION

Péče o tělo​

Peeling a masáž
rukou,
zábal těla proti celulitidě

SHAVING CREAM

Depilace

Depilace cukrovou
pastou,
samostržným voskem

Svatební líčení a účes​

Nevěsty,
ženichy,
svatební hosty

Večerní líčení a účes​

Líčení a účes na ples,
věčírek, tématickou
oslavu

Foto make-up a hair styling

Pro všechny druhy
focení, na všem
se dá domluvit

FACE CLEANSER

Poradenství v líčení​

Jednoduchý návod
s poskytnutým
nácvikem

PRODEJ DÁRKOVÝCH CERTIFIKÁTŮ NA VŠECHNY SLUŽBY.

Laminace řas

Máte příliš slabé a krátké řasy a přejete si mít podmanivý pohled? Nebo už vás nebaví používat každý den řasenku a řešit, kolikrát za den se vám rozmaže kolem očí? To všechno vám pomůže vyřešit lash lifting. Zajímá vás, co je lash lifting a jak probíhá?

Lash lifting nebo také laminace řas, je nenáročná metoda, během které se na řasy nanesou vyživující látky pro zpevnění řas. Můžeme to přirovnat k takové trvalé na řasy. Na rozdíl od trvalé, lash lifting řasy navíc vyživuje a prodlužuje. Řasy se během procedury natáčejí na silikonovou formu a následně se zafixují speciálním přípravkem.

Hlavní přínosy lash liftingu

 • Řasy budou delší a natočené nahoru.
 • Vytvoří tím dojem dokonalých očí, které rozjasní a opticky zvětší.
 • Vyživuje a zpevňuje slabé řasy.
 • Nemusíme používat kleštičky k natočení řas, umělé řasy a často ani řasenku.
 • Řasenka se bude mnohem snadněji nanášet.
 • Pravidelnost působí na zvyšování svalové paměti, což znamená prodloužený interval mezi jednotlivými aplikacemi. 

 

Lash lifting je vhodný pokud:

 • Máte vlastní řasy ve špatném stavu. To se může stát lehce při dlouhodobém používání umělých řas nebo jejich špatném aplikování.
 • Máte příliš krátké a nevýrazné řasy nebo rostou směrem dolů.
 • Máte sice dlouhé, ale rovné řasy a v chcete je natočit nahoru, aby vynikly.
 • Přejete si výrazné řasy, ale nechcete podstoupit prodloužení řas a nebaví vás používat kleštičky.
 • Nebaví vás používat řasenku, například kvůli sportu. Na druhou stranu ale chcete mít 24 hodin denně krásné a výrazné řasy.

 

Jak dlouho vydrží Lash lifting?

 • Výsledky lash liftingu zpravidla vydrží 6 až 8 týdnů. Po této době řasy postupně přirozeně spadnou a vrátí se do svého původního stavu. Údržba a doba trvání výsledků se mohou lišit u každé osoby v závislosti na růstu a kvalitě řas.

24 hodin po aplikaci:

 • Řasy nesmí přijít do styku s vodou, řasenkou, saunou, párou.
 • Klientka nesmí řasy vystavit mechanickému působení např.: spaním obličejem do polštáře, mnutím očí apod.
 • Další týdny nesmí řasy přijít do kontaktu s kokosovým a ricinovým olejem. 

PDT lampa

LED paprsky, které jsou známé jako studené laserové světlo, mají velmi příznivý vliv na celkový stav pleti a její omlazení, světlo aktivuje buňky hluboko v podkoží, tudíž dochází k výraznému zlepšení buněčného metabolismu. Účinek je mnohem vyšší než při pouhém
používání kosmetiky.Světlo je monochromatické a nevyzařuje škodlivé ultra-, respektive infračervené záření. Díky tomu nemá vedlejší účinky a je vhodné téměř pro každého. Jak PDP pomáhá? Zlepšuje akné, vyhlazuje vrásky, snižuje začervenání pokožky (např. rosacea, kuperóza), bělí pigmentové skvrny, omlazuje a rozjasňuje pleť, zmírňuje kruhy pod očima, optimalizuje kožní maz. Barvy a jejich účinek: modré světlo působí jako dezinfekce pletI, hodí se tedy pro pleť problematickou a zánětlivou, zejména u akné, kdy zlepšuje i stav jizev po akné. Velký efekt má také u citlivé červené pokožky. Červené světlo pomáhá při odstraňování vrásek, zlepšuje elasticitu pleti a cirkulaci krve, zvyšuje produkci kolagenu. Vhodné je také pro zacelení pokožky po úrazech. Zelené světlo dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, pomáhá na bledou a zašedlou pleť, redukuje drobné vrásky a vyživuje pokožku. Je vhodné i na pleť s ucpanými póry nebo zanícenými pupínky. Žluté světlo redukuje hluboké vrásky, zmírní zarudnutí pleti, zlepšuje kuperózu, podporuje buněčnou imunitu a správnou funkci lymfy. Jak často se může PDT používat, aby byl efekt co největší? Doporučuje se alespoň dvakrát týdně 20 minut po dobu tří týdnů, lze ale používat i jednorázově nebo naopak každý den až po dobu jednoho měsíce. Za jak dlouho uvidím výsledky světelné terapie? Je to velmi individuální záležitost. Většina klientů uvidí počáteční výsledky za čtyři a šest týdnů, respektive za 10 a 15 ošetření. U někoho to může být kratší, v řádu dvou týdnů, respektive 4 až 6 ošetření, v jiných případech je nutná dlouhodobější terapie. Vždy záleží na problému, který chcete vyřešit. Kontraindikace: epilepsie, těhotenství a kojení, zvýšená foto citlivost, není vhodné pro osoby, které trpí SLE (systémovým lupus erythematodes). Nedoporučuje se dětem do 12 let a starším osobám nad 70 let. Nedoporučuje se klientům s akné, kteří užívají antibiotika. (30 minut samostatně nebo jako součást kosmetického ošetření)

Radiofrekvence

Je vysokofrekvenční terapií, na ošetřovanou část působí prohřátím, teplo rozpouští nekvalitní kolagen a je tak stimulována novotvorba kolagenu, což vede k vypnutí povadlé pleti, vyhlazení vrásek (30 minut samostatně doporučuje se 4 až 6 ošetření v rozmezí týdne, tento efekt vydrží až jeden rok nebo jako součást kosmetického ošetření jednorázově pro okamžitě viditelný výsledek, například před plesem a zvláštní příležitostí.

Péče o vlasy před stylingem

Čerstvé umyté vlasy den předem. Pokud se Vám mastí vlasy, umyjte je v den D. Šamponem umyjte vlasy dvakrát a důkladně opláchněte. Kondicionér použijte do konečků a délek, ne k hlavě. Nepoužívejte žádný stylingový přípravek ani olej. Perfektně vyfoukané a suché vlasy. Na sebe si vemte něco na rozepnutí nebo s větším výstřihem, aby jste nerozcuchaly účes při převlékání do šatů. Můžete mi poslat obrázek s představou.